Нині і до 14 липня включно команда українських школярів змагатиметься за першість у XXV Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у м. Брісбен.
Цьогоріч у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у м. Брісбен беруть участь четверо юних знавців, переможців Всеукраїнської олімпіади.
Україну представляють Роман Рубаненко та Роман Фурко, учні 11-го класу Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка, Дмитро Федоряка, учень 11-го класу Комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій» при Дніпропетровському національному університеті, а також Ілля Шевченко, учень 9-го класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області.
Команду українських школярів супроводжують Андрій Гуржій, керівник команди, академік Національної академії педагогічних наук України, та Віталій Бондаренко, науковий керівник команди, перший український призер, асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?