Міністерство освіти і науки України визначило основні напрямки роботи щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 17.09.2013 № 1312 затверджено заходи, спрямовані на впровадження Державного стандарту початкової освіти для дітей з особливими освітніми потребами.
Протягом жовтня 2013 року буде сформовано та затверджено склад науково-творчих колективів, які розроблять Типові навчальні плани та навчальні програми для спеціальних ЗНЗ І, ІІ ступенів для дітей з особливими освітніми потребами, повідомляє МОН.
Протягом 2014-2020 років Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН забезпечить своєчасний видрук та доставку до спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня підручників для учнів 5-10 класів.
Крім того, до травня 2014 року на сайті міністерства буде розміщено базові навчальні програми для спеціальних ЗНЗ.
Ознайомтеся з документом докладніше.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.