Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля

27 вересня 2013 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

Уже другий рік поспіль 27 вересня працівники дошкільної освіти України відзначають професійне свято на державному рівні. Дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання та навчання, якій присвячують життя ті люди, які всім серцем розуміють дітей і віддають їм частинку своєї душі. 

Відзначення Всеукраїнського дня дошкілля — це вагомий внесок у підвищення престижності професії працівників дошкільних навчальних закладів, об’єднання потенціалу дошкільної освіти всіх регіонів України та належна увага до дошкільного дитинства. 

Урочистості розпочалися з масштабної виставки творчих робіт педагогів та вихованців дитячих садків з усіх регіонів нашої держави та виставки-ярмарку освітянських видань. Гостей та учасників заходу вразило розмаїття неперевершених творчих технік, яскравість і оригінальність ідей та зліт фантазії маленьких творців, за здобутками яких завжди стоїть наполеглива і натхненна праця їхніх вихователів. І вся ця краса втілюється в життя завдяки ґрунтовному методичному супроводу, постійному обміну перспективним досвідом, який поширюється країною через фахові видання. Так, на виставці було презентовано першу експертно-правову систему «Експертус Дошкільний заклад», що забезпечить керівника дошкільного навчального закладу необхідною інформацією для оперативного та правильного розв’язання будь-яких управлінських завдань. 

Із професійним святом працівників дошкілля України привітав заступник міністра освіти і науки — керівник апарату Олексій Дніпров. У своєму вітальному слові він зазначив, що авторитет дошкільної освіти значно виріс, свідченням чого є довіра батьків, яка з кожним роком зростає. Тільки в 2013 році додатково відкрили 250 дитячих садків та 150 навчально-виховних комплексів, нині в Україні функціонують 16 664 дитячі садки. До того ж Олексій Дніпров акцентував на здобутках видавничої справи з питань дошкілля, зокрема поінформував про те, що комісією науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянуто довідник «Організація харчування дітей у дошкільних закладах». Це очікувана і практично корисна «настільна книга» працівників дошкільних навчальних закладів України, які опікуються дитячим харчуванням. 

Під час заходу нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року». Переможцем третього Всеукраїнського конкурсу (заключного) туру професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» 2013 року та володарем першого місця стала Олена Чічігіна, вихователь ДНЗ № 403 м. Донецьк. Друге місце в конкурсі посіли Іванна Малай, вихователь ДНЗ с. Бабин Чернівецької області; Наталія Прудова, вихователь ДНЗ комбінованого типу «Ладушки». Володарями третього місця конкурсу стали Тетяна Линник, вихователь ДНЗ № 10 м. Луцьк; Юлія Пройдакова, вихователь ДНЗ №427 м. Харків. 

Ніна Омельяненко, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», щиро привітала усіх працівників дошкілля і під гучні оплески залу вручила головам місцевих осередків подяки за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню працівників дошкільної освіти. 

Приємним подарунком для гостей заходу став незабутній концерт творчих дитячих колективів, які приїхали привітати працівників дошкільної освіти зі всіх куточків України. 

Тож щиро вітаємо вас, дорогі освітяни дошкілля, зі святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та подальших успіхів!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230506

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді