Дітей познайомили з толерантністю

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Києві стартував проект «Толерантність», покликаний сформувати толерантне ставлення дітей до людей, які мають обмежені можливості. Заняття, проведене на презентації проекту, складалося з трьох частин і було дуже пізнавальним для юних слухачів.

Проект «Толерантність» розпочав свою роботу в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини. Головна мета проведення проекту — сформувати толерантне ставлення здорових дітей до людей з обмеженими можливостями.

Не дивлячись на численні тематичні заняття у школах, «круглі столи» та конференції, організовані на рівні департаментів та управлінь освіти, результати соціологічних досліджень показують, що таких заходів недостатньо.

Виходячи з цього, працівники музею-квартири започаткували соціально-педагогічний проект «Толерантність», який презентували разом з учнями четвертого класу школи № 57 міста Києва.

Заняття складалося з трьох частин.

Спочатку дітям запропонували ПОСЛУХАТИ мультфільм для незрячих, а потім подивитися його, щоб відчути все розмаїття фарб і форм намальованої історії.

У рамках другої частини діти вдягали на очі пов’язки та йшли до музею-квартири, де вони слухали розповідь і торкалися руками окремих предметів. Вдруге діти оглянули музей повноцінно, знявши стрічки зі своїх очей.

Нарешті, у  третій частині заняття юні учасники презентації створювали веселі та оптимістичні малюнки, використовуючи під час виконання творчого завдання яскраві спогади та враження. Про те, як вони це робили, розкажуть світлини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103053

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103049

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121437

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді