Дітей познайомили з толерантністю

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Києві стартував проект «Толерантність», покликаний сформувати толерантне ставлення дітей до людей, які мають обмежені можливості. Заняття, проведене на презентації проекту, складалося з трьох частин і було дуже пізнавальним для юних слухачів.

Проект «Толерантність» розпочав свою роботу в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини. Головна мета проведення проекту — сформувати толерантне ставлення здорових дітей до людей з обмеженими можливостями.

Не дивлячись на численні тематичні заняття у школах, «круглі столи» та конференції, організовані на рівні департаментів та управлінь освіти, результати соціологічних досліджень показують, що таких заходів недостатньо.

Виходячи з цього, працівники музею-квартири започаткували соціально-педагогічний проект «Толерантність», який презентували разом з учнями четвертого класу школи № 57 міста Києва.

Заняття складалося з трьох частин.

Спочатку дітям запропонували ПОСЛУХАТИ мультфільм для незрячих, а потім подивитися його, щоб відчути все розмаїття фарб і форм намальованої історії.

У рамках другої частини діти вдягали на очі пов’язки та йшли до музею-квартири, де вони слухали розповідь і торкалися руками окремих предметів. Вдруге діти оглянули музей повноцінно, знявши стрічки зі своїх очей.

Нарешті, у  третій частині заняття юні учасники презентації створювали веселі та оптимістичні малюнки, використовуючи під час виконання творчого завдання яскраві спогади та враження. Про те, як вони це робили, розкажуть світлини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді