У МОН визначили, як проводитимуть конкурс «Учитель року — 2014»

Опубліковано Методичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014», в яких МОН визначило терміни проведення відбіркових турів та перелік конкурсних випробувань для учасників конкурсу.

Міністерство освіти і науки України (МОН) опублікувало Лист «Методичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» від 09.10.2013 № 1/9-705.

Як повідомляє МОН, всеукраїнський конкурс «Учитель року — 2014» проводиться у три тури:

  • I — районний (міський) — жовтень-листопад 2013 року;
  • II — республіканський — в Автономній Республіці Крим, обласний та міський — в Києві та Севастополі — грудень 2013-січень 2014;
  • III — заключний, проводиться поетапно у 2014 році: відбірковий у лютому, а фінальний — у березні.

Міністерство підтримує традицію проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського Конкурсу «Учитель року» в містах районного та обласного підпорядкування для визначення переможців у номінаціях «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія» та «Трудове навчання».

Водночас відомтсво підготувало низку нововведень. На учасників заключного етапу конкурсу «Учитель року — 2014» чекають нові конкурсні випробування «Інтернет-ресурс», «Презентація досвіду» та «Самопрезентація».

Ознайомтеся з документом докладніше.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230574

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4316

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді