Флагмани освіти і науки України отримали відзнаки

Відбулося урочисте нагородження лауреатів проекту «Флагмани освіти і науки України». Цьогоріч було відзначено близько 300 кращих представників освітньої галузі. Усі лауреати отримали почесні грамоти, медалі та спеціальні видання.

18 жовтня 2013 року у приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів проекту «Флагмани освіти і науки України».

Уже вп’яте  найкращі освітяни та науковці України збираються, аби отримати визнання своїх професійних досягнень на державному рівні.

Організаторами проекту є Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Український видавничий центр «Галактика – С» за підтримки Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національної академії наук України й Академії педагогічних наук України.

Цьогоріч було вручено близько 300 нагород кращим представникам галузі. Серед лауреатів проекту — численні автори професійних видань напряму «Експертус Освіта» Видавничого дому «Експертус».

У рамках проекту відзначили навчальні заклади (від дитячих садків до університетів), управління освіти, відділи та департаменти обласних та районних адміністрацій, а також науковців, ветеранів праці та обдарованих дітей.

Усі лауреати проекту отримали грамоти «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», медалі «Флагман освіти і науки України 2013» Міністерства освіти і науки України і спеціальні видання під такою ж назвою, де зібрані досвід та напрацювання кожного з них.  

Почесними гостями заходу були міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Наталія Гончарова, президент Академії наук вищої освіти України Микола Дубина та голова проекту, радник, спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов.

Урочисту церемонію продовжив концерт Національного президентського оркестру, художній керівник — народний артист України Анатолій Молотай.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230317

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді