Уряд затвердив Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України
Постановою Кабінету Міністрів України від 9.12.2015 № 1045 затверджено Порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.
Порядком визначено механізм проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, метою якого є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції.
Впродовж 2016 року робочою групою із залученням представників органів виконавчої влади, наукових установ та інститутів громадського суспільства будуть розроблені тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.
Щорічне оцінювання буде здійснюватися починаючи з 2017 року і стане головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я громадян.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?