Педагоги позашкілля підбили підсумки 2013 року

20 листопада 2013 року відбувся Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти. Учасники заходу заслухали звіти керівників обласних управлінь освітою, обговорили актуальні питання та підбили підсумки Року дитячої творчості.

20 листопада педагоги позашкілля зібралися на Всеукраїнському форумі працівників позашкільної освіти для підбиття підсумків роботи у 2013 році.

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський, уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, заступник керівника Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань-керівник управління з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Василь Лукомський, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, начальник відділу навчальних закладів Міністерства культури України Тетяна Колос.

Учасники форуму заслухали звіти керівників обласних органів управління освітою. Доповідачі зосередили увагу на питаннях якісного розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази, удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів позашкільної освіти, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Крім того, керівники обласних органів управління освітою розповіли про реалізацію місцевих цільових програм розвитку позашкільної освіти. Так, Радою Міністрів АР Крим щорічно виділяється 100 стипендій та 509 грошових премій для талановитих школярів від Верховної Ради АР Крим. А на Харківщині запроваджено щорічну стипендію для керівників гуртків для підняття престижу педагогічного працівника позашкілля.

Учасники заходу також зупинилися на питаннях розвитку позашкільних закладів на базі освітніх округів та створення очно-дистанційних шкіл, що дозволило б вирішити проблему доступності позашкільної освіти для дітей з особливими потребами та дітей, які проживають у сільській місцевості.

Як і було заплановано, після засідання учасники форуму працювали у семи творчих лабораторіях, де підбили підсумки Року дитячої творчості та обговорили плани виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1040

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді