Дитячий музичний театр

На сторінках грудневого числа журналу «Музичний керівник» на Вас чекають поради щодо організації дитячого театру в дошкільному навчальному закладі, конспект театралізованого музичного заняття та вишукана добірка пісень на новорічну й різдвяну тематики.  

Грудневе число журналу «Музичний керівник» ми присвятили темі «Дитячий музичний театр». Адже попереду — Новий рік, свято, коли здійснюються найзаповітніші бажання і коли будь-яка творча ідея, навіть маленької дитини, здатна трансформуватися у феєричну театральну виставу. І якщо до цьогорічного святкування Нового року Ви підійдете нестандартно, довіривши дітям не лише ролі акторів, а й, частково, сценаристів, режисерів і навіть композиторів та поетів — будьте певні, діти Вас приємно здивують!

Театр, зокрема й музичний, — один із найдоступніших видів мистецтва, чудово зрозумілий дітям. Адже він дарує стільки вражень і переживань, допомагає зрозуміти різноманітні життєві ситуації, образи, характери, дає змогу отримати позитивний енергетичний заряд! І не лише глядачам, а й акторам. Саме тому, що раніше Ви прилучатимете дітей до театру, то ліпше.

На сторінках грудневого числа журналу «Музичний керівник» Ви знайдете поради щодо організації дитячого театру в дошкільному навчальному закладі від знаної всіма казкарки, композиторки й телеведучої Алли Мігай, а також конспект театралізованого музичного заняття «Зимова казка» від дипломанта цьогорічного конкурсу «АКАДЕМІЯ тітоньки МУЗИки».

Аби діти напередодні Нового року мали змогу хоча б на мить зазирнути у казку і поринути у фантастичні звуки напрочуд яскравої музики норвезького композитора Едварда Гріга, спеціально для Вас і Ваших вихованців — чергова зустріч із допитливою дівчинкою Настунею та її бабусею із серії художніх оповідань про композиторів. А чудовим доповненням до отриманих музичних вражень нехай стане для дітей вишукана добірка пісень на новорічну й різдвяну тематики з рубрики «Пісенна колекція».

Нагадуємо Вам, що грудневе число журналу «Музичний керівник» — останнє число, яке дружньо зібрало на одному творчому майданчику музичних керівників і вчителів музичного мистецтва. Із січня 2014 року кожен із Вас отримуватиме власний фаховий журнал. Дякуємо Вам за те, що весь час залишалися з нами. До зустрічі в Новому 2014 році!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді