Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Побачив світ січневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому подано корисні матеріали з організації святкування 200-річчя Тараса Шевченка та започатковано публікації рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Січневий номер щомісячного журналу «Заступник директора школи» присвячено темі «Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У першому номері видання читачам запропоновано сценарій свята до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та подано покроковий алгоритм створення світлиці Тараса Шевченка при навчальному закладі.

Також педагогам стануть у пригоді поради фахівців щодо підготовки учнів до виступу під час захисту науково-дослідницьких робіт. А для того, щоб навчити учнів виступати перед публікою, скористайтеся публікацією, в якій розкрито, як виявити типи інтелекту і відповідно до них розвивати здібності учнів.

Щоб удосконалити навички вчителів щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу, пропонуємо до вашої уваги семінар з елементами тренінгу для вчителів початкових класів, на якому вони не лише поглиблять свої знання про різні форми контролю, а й удосконалять уміння ефективно застосовувати їх на практиці.

До Міжнародного дня рідної мови пропонуємо провести Свято рідної мови, завдяки якому ви зацікавите учнів у поглибленому вивченні української мови й виховуватимете в них почуття власної відповідальності за збереження мови.

Корисними для вас будуть й інші публікації, зокрема започаткованої рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Нагадуємо, що з 28 січня стартує конкурс «Організація роботи методичних об’єднань». Ознайомитися з положенням про конкурс ви маєте змогу на шпальтах січневого числа журналу. Надсилайте свої роботи і отримуйте чудові подарунки!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230770

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді