Запрошуємо всіх музичних керівників на онлайн-засідання

Редакція журналу «Музичний керівник» запрошує всіх своїх колег на онлайн-засідання для обговорення питань сучасної організації успішної професійної діяльності. Зустріч відбудеться у «Музичній вітальні» 21 березня 2014 року.

21 березня 2014 року з 12:00 по 13:00 редакція журналу «Музичний керівник» проведе онлайн-засідання.

Зустріч буде присвячено темі «Актуальні питання щодо сучасної організації успішної професійної  діяльності  музичних керівників в дошкільних навчальних закладах».

Для участі в онлайн-засіданні вам необхідно заповнити анкету та долучитися до активного спілкування у п’ятницю, 21 березня. Тож чекаємо на вас у «Музичній вітальні»!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4290

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді