Директор Українського центру оцінювання якості освіти пропонує розпочати підготовку Концепції реформування системи зовнішнього оцінювання. Передбачається, що в її розробці візьмуть участь представники громадянського суспільства, науковці та педагоги.
Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук вважає за необхідне підготувати Концепцію реформування системи зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників до ВНЗ).
Незважаючи на необхідність вирішення дуже нагальних і складних проблем функціонування УЦОЯО та підготовки до ЗНО-2014 на сучасному етапі, Ігор Лікарчук вважає, що сьогодні необхідно розпочати підготовку цієї концепції, повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта».
Організувати цю роботу запропоновано таким чином:
- Концепцію мають розробити представники громадянського суспільства, ВНЗ, наукової спільноти та експертного середовища.
- Концепція має пройти ґрунтовне громадське обговорення.
- На основі розробленої та затвердженої концепції Український центр оцінювання якості освіти має підготувати технологію проведення ЗНО, яка б дала змогу реалізувати завдання, визначені у концепції.
Також Ігор Лікарчук висловив сподівання на те, що вдасться знайти позабюджетні кошти для фінансової підтримки розробників концепції.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок