Оголошено результати всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

Завершився конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу. Кожен учасник мав чудову нагоду не лише заявити про себе, а й отримати експертну оцінку сайту від фахівців IT-сфери. Після тривалої роботи компетентне журі визначило переможців.

Підбито підсумки IV Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу, що був проведений за ініціативи Інтернет Асоціації України. У ньому взяли участь 166 конкурсантів.

Як повідомляє Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН, 150 навчальних закладів змагалися за звання кращого у номінації «Шкільні веб-сайти», 15 — у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» і 1 конкурсант — у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації».

За результатами конкурсу в номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» переможцями стали:

У номінації «Шкільні веб-сайти» перемогу здобули:

Учасник номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації» Харківський радіотехнічний технікум отримав спеціальну відзнаку.

Нагородження переможців відбулося 18 квітня 2014 року в залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20020

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230785

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді