Як відомо, 1 червня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день захисту дітей. І для того, аби зробити свято цікавим та корисним для здоров’я, у столиці України буде проведено спортивно-розважальний захід для дітей «Веселі старти».
1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Києві відбудуться масові спортивні змагання для дошкільників під назвою «Веселі старти».
Проведення заходу ініціює Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту, повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.
Організатори зазначають, що основною метою проведення змагань є популяризація здорового способу життя, підвищення мотивації у дітей до занять руховою активністю, презентація форм організації фізично-активного дозвілля для дітей.
На учасників та гостей чекають сімейні ігри, конкурси, естафети, а для наймолодших буде проведено дитячу велогонку «Ми — чемпіони». Організатори заходу переконані, що цікаві майстер-класи допоможуть дітям ліпше познайомитися з різноманітними видами спорту та обрати один із них для себе.
Докладніше читайте за посиланням.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?