Професійні видання зі ЗНИЖКОЮ 50%

До Дня захисту дітей Експертус Освіта робить приємний подарунок для педагогів. Лише протягом тижня Ви зможете придбати будь-які випуски журналів чи КОЗА-ДИСКів, що раніше вийшли у світ, зі ЗНИЖКОЮ 50%.

Робота з дітьми — Ваше покликання? Разом із виданнями Експертус Освіта Ви будете в курсі всіх освітніх новинок та професійно вдосконалюватиметеся. Спеціально до Міжнародного дня захисту дітей ми підготували для Вас ВИНЯТКОВУ ПРОПОЗИЦІЮ.

Лише протягом тижня — із 30 травня до 6 червня — Ви можете замовити в редакції потрібні Вам попередні випуски улюблених професійних видань ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%. Ознайомитися зі змістом кожного числа журналу чи випуску КОЗА-ДИСКа та замовити необхідний можна на порталі на сторінці видання в розділі «Архів».

Наприклад: «Шаблони документів закладу освіти»

Чому варто оформити замовлення в редакції ПРОСТО ЗАРАЗ?

Ви маєте для цього кілька причин:

  1. Послуга РЕТРОПЕРЕДПЛАТА доступна тільки в редакції — просто оберіть потрібний випуск журналу чи КОЗА-ДИСКа, замовте й використовуйте у своїй роботі.
  2. Ви отримуєте знижку 50% на всі журнали й КОЗА-ДИСКи — за певного бюджету Ви зможете придбати ВДВІЧІ або навіть УТРИЧІ більше журналів чи CD.
  3. Передплата в редакції — завжди зручно! Ви заощаджуєте свій час. Телефонуйте за номером 0 (44) 586-56-06 або в будь-який час доби обирайте й замовляйте видання на порталі освітян України «Педрада».
  4. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте своє замовлення вчасно — Вам не доведеться вирішувати проблеми з доставкою самостійно.

Тож поспішайте скористатися вигідною пропозицією від Експертус Освіта!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230511

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді