Музика в таборі з денним перебуванням

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

З початком літа розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням. І для того, щоб зробити літній відпочинок ваших учнів цікавим, корисним та пізнавальним, пропонуємо ознайомитися з червневим номером журналу «Учитель музичного мистецтва», що присвячений темі «Музика в таборі з денним перебуванням».

Розпочалися літні канікули — у дітей з’явився піднесений, бадьорий настрій та чимало вільного часу для дозвілля, нових знайомств і відкриттів. У багатьох школах запрацювали табори з денним перебуванням, де проходять, зокрема, і музичні заняття — чудова нагода для вчителя музичного мистецтва продовжити творче спілкування з учнями, але не обтяжувати ані їх, ані себе жорсткими навчальними програмами.

Отже, червневий номер журналу «Учитель музичного мистецтва» ми присвятили темі «Музика в таборі з денним перебуванням».

Зокрема, як організувати з дітьми пізнавальне й захопливе дозвілля, знайти найдоцільніші форми роботи під час літнього відпочинку — читайте в публікації «Робота музичного керівника в таборі з денним перебуванням». Оновіть репертуар вашого шкільного театру, включивши до нього авторську музичну казку «Казка про лінь», яка містить чудові пісні та ескізи костюмів.

Додайте до музичних занять веселу нотку, ознайомивши учнів із серією блискучих рисунків «Віртуоз» неперевершеного німецького художника, «батька коміксів» Вільгельма Буша, надрукованою у публікації «Маленький концерт у гумористичних картинках».

Зрештою, під час вокально-хорової роботи скористайтеся чудовою колекцією пісень, поданою для вас, як завжди, у рубриці «Нототека».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках фахового журналу «Учитель музичного мистецтва».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54508

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді