Як здійснюватиметься соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного закладу та сім’ї

У Міністерстві освіти і науки України повідомили про початок громадського обговорення проекту Положення про соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного навчального закладу та сім’ї.

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на офіційному веб-сайті проект Положення про соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного навчального закладу та сім’ї.
Як визначено у проекті Положення, соціально-педагогічний патронат – це система гуманітарних послуг і заходів, спрямованих на полегшення пристосування сім’ї та її членів до вимог суспільства, допомогу у вихованні дітей, подолання та профілактику міжособистісних конфліктів у родині, захист прав дітей.
У проекті Положення окреслено мету, завдання, функції, принципи та етапи здійснення соціально-педагогічного патронату, визначено його зміст. Також описано порядок зберігання документів щодо організації соціально-педагогічного патронату.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту можна надсилати 15 серпня 2014 року на електронну адресу: [email protected]

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді