Як здійснюватиметься соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного закладу та сім’ї

У Міністерстві освіти і науки України повідомили про початок громадського обговорення проекту Положення про соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного навчального закладу та сім’ї.

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на офіційному веб-сайті проект Положення про соціально-педагогічний патронат в умовах дошкільного навчального закладу та сім’ї.
Як визначено у проекті Положення, соціально-педагогічний патронат – це система гуманітарних послуг і заходів, спрямованих на полегшення пристосування сім’ї та її членів до вимог суспільства, допомогу у вихованні дітей, подолання та профілактику міжособистісних конфліктів у родині, захист прав дітей.
У проекті Положення окреслено мету, завдання, функції, принципи та етапи здійснення соціально-педагогічного патронату, визначено його зміст. Також описано порядок зберігання документів щодо організації соціально-педагогічного патронату.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту можна надсилати 15 серпня 2014 року на електронну адресу: [email protected]

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді