Гарантувати безпеку дітей у навчальних закладах

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій рекомендовано використовувати план заходів для збереження життя та здоров’я учнів дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих освітніх закладів.

Міністерство освіти і науки України (МОН) надіслало листа «Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів» від 04.09.2014 № 1/9-444 з переліком заходів щодо підготовки навчальних закладів до 2014/2015 навчального року з метою посилення громадського порядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентської молоді.

Керівництво навчальних закладів має ознайомити педагогічний колектив з необхідними заходами та перевірити спільно з співробітниками правоохоронних органів приміщення та території навчальних закладів на наявність підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Провести роз’яснювальну роботу з учнями та батьками щодо інформування про можливі протиправні акції з метою порушення навчально-виховний процес, у тому числі розповсюдження пропагандистських матеріалів. Наголосити на обережному поводженні з незнайомими особами та підозрілими предметами.

Забезпечити учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам’ятками з правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів у тому числі замаскованих під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів, іграшок тощо.

У листі наголошено на необхідності впровадити жорстку пропускну систему у приміщення навчальних закладів освіти для недопущення перебування у них сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації навчального закладу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психологічна підтримка учнів, батьків та педагогів під час війни

Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу
4593

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — кальки з російської, неправильне написання абревіатур і відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
47

Влаштуйте День Землі в дитячому садку

22 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день Землі. Скористайтеся нагодою поговорити з вихованцями про цінність природних ресурсів. Проведіть заходи, що формуватимуть в дітей екологічну свідомість
10790

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103086

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді