Гарантувати безпеку дітей у навчальних закладах

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Керівниками департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій рекомендовано використовувати план заходів для збереження життя та здоров’я учнів дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих освітніх закладів.

Міністерство освіти і науки України (МОН) надіслало листа «Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів» від 04.09.2014 № 1/9-444 з переліком заходів щодо підготовки навчальних закладів до 2014/2015 навчального року з метою посилення громадського порядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентської молоді.

Керівництво навчальних закладів має ознайомити педагогічний колектив з необхідними заходами та перевірити спільно з співробітниками правоохоронних органів приміщення та території навчальних закладів на наявність підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Провести роз’яснювальну роботу з учнями та батьками щодо інформування про можливі протиправні акції з метою порушення навчально-виховний процес, у тому числі розповсюдження пропагандистських матеріалів. Наголосити на обережному поводженні з незнайомими особами та підозрілими предметами.

Забезпечити учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам’ятками з правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів у тому числі замаскованих під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів, іграшок тощо.

У листі наголошено на необхідності впровадити жорстку пропускну систему у приміщення навчальних закладів освіти для недопущення перебування у них сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації навчального закладу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59607

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді