Глобалізації освіти бути!

Інтернаціонал Освіти розпочав завершальний тур глобальної кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти».

Поблизу Сіднейського оперного театру у вересні стартував фінальний тур кампанії «Об'єднаймося заради якісної освіти». Відзначати його початок прибули сотні освітян, учнів та членів профспілок з усього світу.

Учасники Австралійської освітньої спілки, яка є членською організацією Інтернаціоналу висловили свою підтримку глобальній кампанії, що тривала протягом року. Вони також провели свого профспілкового лідера, Президента Інтернаціоналу Освіти, Сьюзанну Хопгуд, у глобальне турне із кінцевим пунктом — Нью-Йорк.

Керівники Інтернаціоналу в межах кампанії планують поїхати до шести міст: Сіднея, Делі, Преторії, Брюсселю, Буенос-Айресу, Нью-Йорку. В інших містах також заплановані додаткові заходи.

Нагадаємо, що «Об'єднаймося заради якісної освіти» — кампанія, що розпочалася у вересні 2013 року у Нью-Йорку і сповідує три основні елементи глобальної освіти: якісні вчителі, якісні інструменти та якісне середовище.

Метою кампанії є підвищення рівня інформованості урядів, неурядових та міжнародних організацій, фінансових установ, громадських лідерів та громадськості в цілому щодо:

  • колосального значення, яке має якісна освіта у розвитку особистості та суспільства заголом;
  • необхідності забезпечення доступу всіх, хто навчається, до якісної освіти;
  • того, що основою будь-якої програми розвитку на період після 2015 року повинна бути освіта;
  • діяльності Інтернаціоналу Освіти та його членських організацій заради впровадження якісної освіти;
  • того, що голос вчителів та їхніх представників у розробці національної і міжнародної політики в галузі освіти повинен бути вирішальним.

У середу, 24 вересня, кампанія прибуде до Нью-Йорку на 69-ту сесію Генеральної Асамблеї ООН. Представники Інтернаціоналу віддадуть Генеральній Асамблеї послання мільйонів вчителів із усього світу. Окрім цього, Інтернаціонал Освіти запросив шкільних вчителів з різних країн до Нью-Йорку задля того, щоб продемонструвати Генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну сучасні реалії освіти на місцях.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230317

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді