Конкурс для дошкільників «Крок до зірок»

Відбувся щорічний міський конкурс для дошкільників «Крок до зірок», започаткований управлінням освіти Херсонської міської ради.

Створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини є одним із основних завдань дошкільної освіти.

З метою розвитку творчого потенціалу дитини, виявлення обдарованих дітей управлінням освіти Херсонської міської ради започатковано щорічне проведення міського конкурсу для дошкільників «Крок до зірок». У цьому році такий конкурс проводився втретє.

Міський конкурс проходив з 22 жовтня по 24 жовтня поточного року серед дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку на базі дошкільних навчальних закладів № 5, № 8, № 57 у номінаціях «Хореографія», «Співи», «Гра на музичних інструментах». Загалом у конкурсі взяло участь 570 дітей з 62 дошкільних навчальних закладів міста. Переможці мали нагоду виступити на гала-концерті.

Гала-концерт юних талантів відбувся 29 жовтня на базі Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа I-III ступенів — гімназія» № 56. Більше 100 маленьких артистів віком від 4 до 6 років представляли 15 дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) м. Херсона. Професійне журі оцінювало творчість дітей у номінаціях «Хореографія», «Вокал», «Гра на музичних інструментах».

Першість в номінації «Хореографія» здобули вихованці ДНЗ № 2, у номінації «Вокал» найкращими визнано вокалістів ДНЗ № 35, у номінації «Гра на музичних інструментах» першість вибороли представники ДНЗ № 39.

Почесне ІІ місце конкурсу в номінації «Хореографія» зайняли таланти ДНЗ № 53, у номінації «Вокал» — артисти ДНЗ № 30, у номінації «Гра на музичних інструментах» — маленькі музики ДНЗ № 76.

Лауреатами ІІІ ступеню конкурсу в номінації «Хореографія» стали танцюристи ДНЗ № 64, у номінації «Вокал» — вихованці ДНЗ № 20, у номінації «Гра на музичних інструментах» — представники ДНЗ № 24.

Присуджено гран-прі конкурсу і визнано кращими з кращих артистів таких дошкільних навчальних закладів:

№ 5 — в номінації «Хореографія»;

№ 23 — у номінації «Вокал»;

№ 31 — у номінації «Гра на музичних інструментах».

Малята дошкільного навчального закладу № 61 зачарували своїм талантом і виграли приз глядацьких симпатій у номінації «Хореографія», разом з ними глядацькими серцями заволоділи вихованці дошкільного начального закладу № 75 у номінації «Вокал» та вихованці дошкільного підрозділу НВК № 56 у номінації «Гра на музичних інструментах».

Дошкільні навчальні заклади № 41, 67,80 були нагороджені подяками міського голови за виховання патріотичних почуттів та любові до Батьківщини.

Музичні керівники та хореографи були нагороджені призами за творчість та креативний підхід до художнього оформлення поставлених номерів. Всі учасники конкурсу отримали подарунки.

Колектив напряму «Експертус Освіта» щиро вітає переможців конкурсу та зичить нових творчих здобутків!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді