Про те, скільки «коштує» дитина, — у «Дошкілля.UA»

Вийшло друком третє презентаційне число НОВОЇ газети від Асоціації працівників дошкільної освіти «Дошкілля.UA». Для тих, хто не отримав видання, є можливість БЕЗОПЛАТНО переглянути його онлайн.

У серпні та вересні цього року освітяни України вже ознайомилися з двома першими презентаційними випусками НОВОЇ ГАЗЕТИ від Асоціації працівників дошкільної освіти «Дошкілля.UA». У жовтні вийшло друком третє та останнє у цьому році число газети.

У подарунок третє число газети отримали фахівці дошкільної освіти обласних, районних та міських відділів освіти, методичних кабінетів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, передплатники журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Ті, хто не отримали газету, мають можливість БЕЗОПЛАТНО погортати її онлайн. У відповідному розділі сайту газети можна знайти не лише третє число «Дошкілля.UA», про яке йде мова, а й перші два випуски.

Плануючи змістове наповнення кожного числа газети, редакція бере до уваги слова видатного педагога Антона Макаренка. Він зазначав, що план полягає не лише в тому, скільки потрібно зробити столів і стільців… План — це тонке мереживо норм і взаємин. У газеті висвітлюються ті питання, що хвилюють читачів — працівників дошкільної освіти. Наприклад,одна з тем третього випуску газети «Дошкілля.UA» — «Скільки «коштує» дитина», інша — «Професійні гостинці з Дня дошкілля».

Здебільшого громадську думку про дошкільні заклади формують батьки дітей. Їхні уявлення про дошкілля зазвичай засновані на власному досвіді, переказах дітей та знайомих, тобто переважно на суб’єктивних судженнях. Тому мета редакції — поширювати достовірну, цікаву й корисну інформацію про діяльність дошкільних закладів, установ освіти, методичних служб і, звісно, про людей, які там працюють.

Регулярно — двічі на місяць — газета виходитиме з січня 2015 року. Розповсюджуватися видання буде лише за передплатою.

На передплатників чекатимуть актуальні новини і події у сфері дошкілля, цікаві та практичні ідеї до свят і розваг, оригінальні майстер-класи, корисні матеріали з питань здоров’я та психології, професійні секрети виховання дітей різного віку та різні професійні (і не тільки!) поради. У газеті публікуватиметься найкращий досвід дошкілля України та світу, привітання з ювілеями, а також спеціальні матеріали для батьків.

Передплатити «Дошкілля.UA» на 2015 рік можна:

  • у редакції за телефоном 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback), листом на електронну адресу peredplata@Експертус.com.ua або онлайн
  • у відділенні поштового зв’язку за передплатними індексами — 86338 (місяць),  86399 (рік) 

Бажаємо вам цікавого та корисного читання, невичерпної енергії й терпіння у вашій нелегкій справі!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді