МОН планує скоротити кількість уроків у початковій школі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Упродовж листопада заплановано здійснити розвантаження надмірно ускладнених навчальних програм для початкової школи.

У Міністерстві освіти і науки України обговорили проблему розвантаження надмірно ускладнених навчальних програм для початкової школи. Обговорення відбулося за участю відповідальної робочої групи та заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського.

Через надмірне навантаження у школі діти втрачають мотивацію до навчання, а вчителі — до викладання. Замість того, щоб зацікавити і навчити школяра, вчитель у початковій школі змушений встигнути «вичитати» запланований матеріал, адже програмою передбачено завелику кількість предметів.

Під час засідання було обговорено можливість інтегрувати зміст низки предметів, щоб скоротити кількість уроків у розкладі школяра.

Павло Полянський наголосив, не можна допустити появи на шкільних партах підручників, укладених до надмірно ускладнених програм, та ситуаціі, коли програми і зміст підручників відрізнятимуться. Наразі особливо актуальною ця проблема є у контексті майбутнього конкурсу рукописів підручників для 4-го класу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121312

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді