Анульовано ліцензію Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Акредитаційна комісія Міністерства освіти і науки України позбавила ліцензії Приватний вищий навчальний заклад «Київський університет культури».

Анулювано ліцензію Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський з сином. Рішення було прийнято одноголосно Акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.

У кінці жовтня цього року Приватний вищий навчальний заклад «Київський університет культури»,  звернувся до Міністерства освіти і науки України (МОН) з проханням провести чергову акредитаційну експертизу (перевірку кожної спеціальності, яку необхідно проходити кожні п'ять років, інакше виш можуть позбавити ліцензії). Остання акредитація закладу проводилася у червні 2010 року. В січні 2014 року вишу було продовжено ліцензію.

Цього року експертна комісія МОН прийшла з перевіркою за вказаною в установчих документах адресою, однак виявилося, що виш фізично не існує, а тільки на папері.

За даними журналістського розслідування Марії Землянской зі «Слідство.Інфо», Поплавський використовував  схему з використанням приватного «клона» Київського державного національного університету культури і мистецтв, платно навчаючи студентів у своєму приватному вузі під назвою Приватний вищий навчальний заклад «Київський університет культури», відомому як КУК.

Так, студенти перші три курси числилися в КУК, за що платили чималі гроші. Однак за фактом навчання проходило на базі державного вишу.

Наразі справу передано до Генеральної прокуратури України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді