До проекту «ІКТ — освітянам!» долучилися працівники дошкільної освіти Миколаєва

Актова зала Миколаївського будинку вчителя 3 грудня 2014 року була вщент переповнена — керівні працівники дошкільної освіти Миколаєва підвищували правову й інформаційно-комунікаційну компетентності.

У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «Експертус Освіта» та освітньої діяльності Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» 3 грудня 2014 року проведено семінар-практикум для керівників та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Миколаєва.

Семінар-практикум «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності» відбувся за активного сприяння науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Захід розпочався з найприємнішого. Під оплески залу вручено подяки від Асоціація працівників дошкільної освіти за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню працівників сфери дошкільної освіти працівникам дошкільної освіти Миколаєва: Поліні Федорченко, вихователю-методисту дошкільного відділу спеціалізованого навчально-виховного комплексу; Тетяні Шиловій, вихователю-методисту ДНЗ № 23; Олені Тамбовцевій, вихователю-методисту ДНЗ № 68; Людмилі Маструко, завідувачу ДНЗ № 74; Анні Градецькій, завідувачу ДНЗ № 131; Людмилі Деньговській, методисту науково-методичного центр; Тетяні Турчанович, вихователю-методисту ДНЗ № 140.

За вагомий внесок у підвищення професійної компетентності педагогів та плідну співпрацю з редакціями фахових видань напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус подяку отримала Ірина Романюк, методист дошкільної освіти науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

Про зміни в законодавстві, роботу Асоціації працівників дошкільної освіти та ведення організаційно-розпорядчої документації освітян поінформувала Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Також учасники заходу ознайомилися з новими інструментами для оперативного розв’язання управлінських питань та оптимізації роботи з документами. Для керівних працівників дошкільних навчальних закладів Миколаєва представники напряму «Експертус Освіта» Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правової системи «Експертус Дошкільний заклад», та Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», провели мультимедійні лекції щодо використання в роботі електронних продуктів і систем, а також підвищення медіаактивності дошкільного навчального закладу.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4289

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді