Компанія «Майкрософт Україна» спільно з Nravo розробили гру «Світ Добра» про дітей, що мають особливі освітні потреби, але зовсім звичайні дитячі мрії.
Компанія «Майкрософт Україна» спільно з Nravo — міжнародним розробником та видавцем мобільних ігор для дітей та дорослих, розробили гру «Світ Добра», що навчає бути добрими.
«Світ Добра» — дитяча гра, у якій декілька коротких історій про дітей, що мають особливі освітні потреби, але зовсім звичайні дитячі мрії.
Партнерами благодійної ініціативи «Світ Добра» є такі благодійні фонди:
- МБФ «Лікар.інфонд» опікується лікуванням дітей з особливими потребами;
- ВБО «Даун Синдром» допомагає дітям з синдромом Дауна;
- МБО «Партнерство кожній дитині» підтримує дітей з кризових сімей та дітей-сиріт.
Розробники мають на меті заохотити батьків ознайомити своїх малюків із грою «Світ Добра», щоб вже змалку пояснити їм, що таке добро, і що є скрутні ситуації, в яких люди повинні підтримувати один одного.
Гра показує, що для дитячого щастя потрібно не так вже й багато: достатньо трішки уваги, небайдужості і підтримки добрих людей.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?