Безкоштовні онлайн-курси в Україні

Цьогоріч стартував перший в Україні проект масових відкритих онлайн-курсів.

Громадський проект «Prometheus» пропонує усім охочим безкоштовний доступ до перших чотирьох масових онлайн-курсів від викладачів КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії.

Типовий масовий онлайн-курс складається з відеолекцій викладача, різноманітних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання, а викладач та інші студенти відповідати на них. Складання всіх проміжних і фінального іспитів — обов’язкова умова для успішного закінчення курсу.

Метою організаторів проекту «Prometheus» є не просто  створення окремих курсів, а розробка циклів курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Кожен курс проекту складатиметься з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дадуть змогу закріпити отримані знання. Також на порталі функціонує форум, на якому студенти матимуть можливість поставити питання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, — комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Наразі триває реєстрація  на такі масові онлайн-курси проекту «Prometheus»:

  • «Історія України: від Другої світової війни до сучасності» викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Івана Патриляка;
  • «Фінансовий менеджмент» викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка;
  • «Основи програмування мовою Python» викладача КПІ Нікіти Павлюченка;
  • «Розробка та аналіз алгоритмів» викладача КПІ Олексія Молчановського.

Успішне завершення курсу дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді