Експертус Школа та Експертус Дошкільний заклад без оплат та зобов’язань

Часто керівники навчальних закладів роздумують, чи користуватися демо-доступом до систем «Експертус», побоюючись прихованих умов та платежів. Хоча острах є природнім у наш час, запевняємо вас: демо-доступ є БЕЗОПЛАТНИМ та НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ купувати систему.

У редакції часто запитують: «Чи буду я зобов’язаний передплатити Експертус Школа або Експертус Дошкільний заклад, якщо замовлю демо-доступ?».

У наш час природно боятися прихованих умов та платежів. Проте запевняємо вас: демо-доступ є ЦІЛКОМ БЕЗОПЛАТНИМ та НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ купувати систему.

ЩО ТАКЕ ДЕМО-ДОСТУП?

Це неповна версія систем Експертус, яка доступна 3 дні. За демо-доступу можна ознайомитися з інтерфейсом системи, її корисними інструментами, зокрема Експертус: Календар, матеріалами деяких рубрик, а саме:

  • Офіційні документи
  • Атестація педагогічних працівників
  • Новини
  • Глосарій

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ДЕМО-ДОСТУП?

Демо-доступ розроблений спеціально для того, щоб спробувати систему в дії перш ніж приймати рішення про передплату. Адже пропонувати кота в мішку — не в наших правилах.

Користувачі ознайомляться не лише з матеріалами відкритих рубрик, а й з докладним переліком матеріалів, які можна отримати після придбання доступу до повної версії системи.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ДЕМО-ДОСТУПОМ?

Швидко отримати доступ до системи можна на сайті www.Експертус.ua. Після реєстрації необхідно перейти до розділу «Системи». Обравши з переліку Експертус Дошкільний заклад або Експертус Школа, клацніть «Спробувати» — система готова до користування.

Ми впевнені в системах Експертус, тому не боїмося без будь-яких оплат та зобов’язань дати кожному охочому спробувати їх у дії!

З усіх питань телефонуйте за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback).

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230290

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14818

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді