Розпочався конкурс для шкіл щодо створення центрів надолуження освітніх втрат

Центри із надолуження освітніх втрат буде облаштовано на базі шкіл у 14 областях України

Програма надолуження освітніх втрат

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Заклади освіти запрошують до участі в конкурсному відборі для запуску освітніх центрів із надолуження освітніх втрат учнів.

Мета цієї ініціативи — надолуження освітніх утрат учнів 3–10 класів через проведення групових занять з математики та української мови (у форматі офлайн та онлайн).

Зокрема, під час дії проєкту буде надаватись психоемоційна підтримка, насамперед через організацію психологічних тренінгів для учнів та навчання вчителів.

Для того, щоб зареєструватися в програмі, педагогічні команди мають бути на базі тих шкіл, які мають державну або комунальну форму власності та мають наявне та облаштоване відповідно до рекомендацій МОН та ДСНС укриття.

Окрім того, до складу команди повинні входити координатор (який складає розклад освітнього центру, координує діяльність учителів на місцях, готує звітну документацію), учитель початкових класів, учителі математики та української мови та психолог.

Центри із надолуження знань буде організовано на базі закладів освіти в 14 областях: Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській.

Планується також створення онлайн-центру.

За проведення консультаційних занять та організацію роботи центрів передбачено гідні фінансові винагороди.

Прийом заявок відбуватиметься до 23 серпня та заповнювати форму можуть директори або їх заступники. 

Колективи шкіл-переможців будуть оголошені не пізніше 27 серпня.

Детальну інформацію щодо програми можна дізнатися в організаційному комітеті за адресою fundacja.mriydiy@gmail.com (тема листа — Центри надолуження знань).

За матеріалами Освіта.юа

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
100960

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
741

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
27999

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78637

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді