Українські школярі мають навчатися в безпечному просторі

Питання безпеки буде одним із пріоритетних ще багато років і після завершення війни

Організація безпечного простору

Стратегії успішної комунікації керівника

Питання безпеки буде одним із пріоритетних ще багато років і після завершення війни. Для цього вже зараз Уряд формує нову систему й нові підходи.

Такий акцент зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль щодо схвалення урядом Концепції безпекизакладів освіти.

Як він зазначив, йдеться не лише про розбудову сучасних комфортних укриттів. Концепція також передбачає нові підходи до пожежної безпеки, охорони шкіл із залученням відповідних підрозділів поліції, нові підходи до пропускного режиму, відеоспостереження, інклюзивності.

«Концепція також дозволить впроваджувати чіткі алгоритми дій у разі небезпеки, додаткове навчання для вчителів та учнів про те, як діяти в різних ситуаціях. Ми хочемо, аби наші діти продовжували навчання у максимально безпечному просторі», — наголосив прем’єр-міністр.

Зокрема Денис Шмигаль зауважив, що цьогоріч регіонам передбачено 1,5 млрд грн субвенції на облаштування в школах якісних укриттів.

Від місцевої влади уряд очікує швидких результатів та ефективного використання виділених коштів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5278

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96916

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102298

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1253

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді