Відповіді на запитання за темою Оплата праці в школі

Чи вплинуть простій та відпустка без збереження зарплати через карантин на страховий стаж для пенсії і лікарняних
Чи зарахують працівникам період відпусток без збереження зарплати за угодою сторін на час карантину до стажу для пенсії та оплати лікарняних? А період простою через карантин?
7265
Як покласти обов’язки тимчасово відсутнього директора на його заступника і як оплатити
Як покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи виконання обов’язків директора до обрання за конкурсом та призначення на посаду керівника? Як оплати працю? Чи можна встановити доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього директора?
11735
Чи можна утримувати профспілкові внески без заяви працівника
У закладі освіти всі працівники — члени профспілки і бухгалтерія щомісяця утримує з їхньої заробітної плати профвнески. У цьому місяці на роботу прийняли нового працівника. Чи можна його автоматично вважати членом профспілки і без заяви відраховувати профвнески?
2161
Як замінити вчителя, який на лікарняному чи курсах
Як діяти, якщо неможливо на заміну поставити вчителя відповідного предмета? Наприклад, у закладі освіти є два вчителі історії. У них в основному збігаються уроки, тож директор вимушена ставити на заміну вчителя, який викладає інший предмет. Як правильно робити записи в журналі замін і оплачувати роботу вчителям-замісникам?
7589
Чи впливає атестація на розмір тарифного розряду директора
Управління освіти при визначенні тарифного розряду директора закладу дошкільної освіти взяло до уваги лише кількість груп у закладі і не врахувало результатів атестації директора? Чи правомірні дії управління освіти?
14467