Підвищення кваліфікації педагогів: відповіді на поширені запитання

2308

Запитання

Чи може педагог відмовитися від підвищення кваліфікації?

Відповідь

Ні.

Кожен педагогічний і науково-педагогічний працівник закладу освіти зобов’язаний підвищувати кваліфікацію не рідше одного разу на п’ять років. 

Підстава:

Пункт 2, пункт 14 Постанови КМУ «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019 № 800.

Запитання

Чи визначено мінімальний обсяг підвищення кваліфікації?

Відповідь

Так.

Загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного або науково-педагогічного працівника закладу загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти не може бути менше ніж 150 годин на п’ять років.

БІЛЬШЕ ПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ

 

Джерело: журнал Заступник директора школи

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифрові технології у роботі з документами та ділових комунікаціях: СКОРИСТАЙТЕСЯ КУРСОМ

Хочете навчитися краще орієнтуватися у роботі з хмарними сховищами даних? Чи створювати ілюстровані матеріали? А, можливо, взаємодіяти у командах та чатах? Спробуйте онлайн-курс від Вищої школи освітнього менеджменту!
6048

Мотивація до самоосвіти вчителів

Характерна ознака професії вчителя — необхідність професійного розвитку упродовж усього періоду фахової діяльності. Поняття «професійний розвиток» визначають як зростання професійних досягнень у результаті накопичення нового й систематичного перегляду вже наявного практичного досвіду
17981

Атестація педагогів: що нового

Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті.
164950