Які навчальні предмети ДПА у 4-х класах

20357

Запитання

З яких навчальних предметів проходитимуть державну підсумкову атестацію учні, які завершують здобуття початкової освіти у 2018/2019 навчальному році?

Відповідь

Про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2018/2019 навчальному році йдеться у наказі МОН від 25.01.2019 № 59 (далі — Наказ № 59).

Перелік навчальних предметів, із яких у 2018/2019 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти (у 4-х класах закладів загальної середньої освіти), наведено в додатку 1 до Наказу № 59.

Згідно з Переліком учні 4-х класів здаватимуть ДПА з двох предметів:

  • українська мова — оцінювання результатів з української мови та читання
  • математика.

Навчальні предмети ЗНО-2019

Директори ЗЗСО мають організувати проведення ДПА у своїх закладах у письмовій формі для осіб, які у 2018/2019 навчальному році завершують здобуття початкової, базової середньої освіти.

Зауважте!

Замість української мови можна здавати ДПА з мови національної меншини для учнів, які:

  • здобувають освіту мовами національних меншин чи корінних народів
  • перебували за кордоном і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році.

Здобувач набуває таке право на підставі двох документів:

  • заява одного з батьків (інших законних представників)
  • рішення педагогічної ради закладу освіти.

⇒ Як змінився порядок державної підсумкової атестації

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
224814

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16688

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50401

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
191181

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13432