Що в Інструкції з ОП для асистента вчителя

7575

Запитання

Як розробити Інструкцію з охорони праці для асистента вчителя? Що в ній вказувати?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Звичайно інструкції з охорони праці розроблюють, дотримуючись Положення про розробку інструкцій з охорони праці.

Такі Інструкції містять обов’язкові вимоги з охорони праці, яких мають дотримуватися працівники під час виконання певних видів робіт або за певною професією.

Однак для педагогічних працівників інструкції з ОП не розроблюють. Натомість у посадових інструкціях за педагогічними посадами виокремлюють блок питань з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Оскільки посада асистента вчителя належить до педагогічних, то підстав розроблювати Інструкцію з охорони праці для асистента вчителя немає.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5004

Вчителю-початківцю, керівнику закладу освіти, вчителю-наставнику все про педагогічну інтернатуру

Ви початківець, який вперше розпочинає свою педагогічну діяльність, чи керівник, що прийняв на роботу молодого спеціаліста, а, можливо, вас призначили наставником до інтерна – у цій статті ви знайдете відповіді, як на законних підставах врегулювати трудові відносини між всіма учасниками навчально-виховного процесу, допомогти адаптуватися молодому педагогові і формувати професійні компетентності з перших кроків
15672