Чи може дитсадок бути підрозділом гімназії чи ліцею

5683

Запитання

Чи може заклад дошкільної освіти бути структурним підрозділом закладу загальної середньої освіти ІІ чи ІІІ ступеня — відповідно гімназії чи ліцею?

Відповідь

Так, статтею 22 Закону України «Про освіту» визначена можливість закладам загальної середньої освіти створювати у своїй структурі окремі підрозділи з метою функціонування закладів дошкільної освіти.

Більш того, Законом передбачено, що заклади освіти для здійснення своєї статутної діяльності можуть об’єднуватися з іншими юридичними особами на договірних засадах, створюючи освітні, наукові, освітньо-наукові, освітньо-виробничі та інші об’єднання, кожен з учасників якого зберігатиме статус юридичної особи.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5004