Що має бути у плані-конспекті майстер-класу

4390

Запитання

Які пункти варто подати у плані-конспекті майстер-класу для педагогів закладу дошкільної освіти?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

План-конспект майстер-класу — це коротке систематизоване викладення ходу майстер-класу відповідно до мети й завдань, визначених педагогом-майстром.

Його зруно створювати як для самого ведучого масйтер-класу, так і для того, щоб використати як роздатковий матеріал для учасників.

Скачайте

інфографіка з основними складовими плану-конспекту

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
24470

Як вести ділове спілкування у месенджерах

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger — месенджери — нині використовують не лише для особистого спілкування. З їх допомогою вирішують і робочі питання. Дізнайтеся, як використовувати ефективно.
7465

Який він – сучасний керівник закладу освіти?

Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
22930

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
19125