Як обирати іграшки, посібники та обладнання для закладу дошкільної освіти

3027

Запитання

Якими актами визначено вимоги для добору іграшок, посібників та обладнання для закладу дошкільної освіти?

Відповідь

Відповідь на це запитання слід шукати в наказі МОН України від 19.12.2017 № 1633, яким затверджено Примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти (далі — Перелік).

Так, наказом визначено, що для формування й облаштування безпечного розвивального освітнього середовища у закладі дошкільної освіти добір іграшок, посібників та обладнання на основі Переліку забезпечить дотриманням вимог:

Зауважено також, що при підготовці Переліку враховано зміни до Порядку впровадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затв. постановою КМУ від 10.03.2017 № 136, щодо продажу товарів, які:

  • імітують продовольчі товари (мають їх форму, запах, колір, вигляд, оформлення, маркування, об’єм або розмір)
  • ставлять під загрозу безпеку або здоров’я споживачів, зокрема дітей, які можуть сплутати їх з продовольчими товарами та використати не за призначенням.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи можна дивитися мультики в дитсадку

Заставши вихователя і дітей за переглядом мультиків, батьки, звісно, промовчать… Але обов’язково викладуть цю «зраду» в соцмережах. Що кажуть основні нормативні документи про перегляд мультиплікаційних фільмів у закладі дошкільної освіти?
25314

Прийом дітей в інклюзивну групу ЗДО

Дітям з особливими освітніми потребами дошкільного віку гарантоване законом право здобувати освіту в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти за місцем проживання. Як комплектують інклюзивні групи та які документи подають батьки
71536

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
28575

Комплектування груп — статутна діяльність дошкільного закладу

Де врегульовують питання діяльності груп щодо їх комплектування, наповнюваності, режиму перебування дітей у них? У статуті дошкільного навчального закладу. Зорієнтуйтеся до початку нового навчального року, чи все гаразд
59957