Яка тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога НВК

3814

Запитання

Практичний психолог навчально-виховного комплексу працює одночасно як із дошкільниками, так і зі школярами. Скільки днів має становити його щорічна основна відпустка?

Відповідь

Згідно з додатком до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.1997 № 346, тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога становить:

Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-XIV загальноосвітні навчальні заклади можуть створювати навчально-виховні комплекси у складі навчальних закладів різних типів і рівнів акредитації для задоволення допрофесійних і професійних запитів громадян, а також навчально-виховні об’єднання з дошкільними та позашкільними навчальними закладами для задоволення освітніх і культурно-освітніх потреб.

Згідно з пунктом 6 Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 № 306, навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів — дошкільного та шкільного.

Отже, навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» відповідно до освітнього рівня, який він забезпечує, належить до загальноосвітніх навчальних закладів. Тому тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога навчально-виховного комплексу має становити 56 календарних днів.

Корисна стаття

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила надання відпусток під час воєнного стану

Згадаємо, які правила надання відпусток без збереження зарплати та чи враховувати період військової служби до стажу для щорічної відпустки. Про це і більше — дізнайтеся від експерта.
9557

Чи надавати відпустку повної тривалості вчителю, який не відпрацював робочий рік

Учителя прийняли на роботу у листопаді. З попереднього місця роботи він звільнився за власним бажанням. Чи можна надати йому влітку щорічну основну відпустку повної тривалості, якщо він не відпрацював повний робочий рік?
4404

Відпустка без збереження зарплати

Із листа до редакції: «Допоможіть розв’язати питання щодо відпустки без збереження заробітної плати. Чи можна відмовитися від неї, якщо заклад освіти вже видав відповідний наказ? На які документи покладатися, щоб аргументувати свою відмову йти в таку відпустку?»
2651