Оголошено переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор»

Підсумки конкурсу «Вчитель-новатор», який щорічно організовує компанія «Майкрософт Україна», підбито. Хто ж став переможцем конкурсу? Організатори зберігали інтригу до останнього. І ось 24 березня на VI Всеукраїнському форумі «Вчитель-новатор» нагороди знайшли своїх героїв.

24 березня на VI Всеукраїнському форумі Майкрософт «Вчитель-новатор» відбулося нагородження переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», який проводила компанія «Майкрософт Україна» за сприяння МОН України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. Форум пройшов у Києві в Новопечерській школі.                                                   

Конкурс «Вчитель-новатор» проводився на виконання програми «Партнерство в навчанні». Переможців конкурсу під час урочистої частини форуму оголосив керівник освітніх програм Майкрософт Роман Рудюк.

Переможцями конкурсу «Вчитель-новатор» стали:

 • Бобряк Людмила (гімназія № 7 із поглибленим вивченням англійської мови, м. Одеса)
 • Жорницька Тетяна (гімназія № 2, м. Летичів, Хмельницька обл.)
 • Коршун Римма (Комишанська школа № 26, м. Херсон)
 • Липенко Олена (гімназія ім. М. Башкірцевої, с. Стасі Диканьківського району, Полтавська обл. )
 • Колбасова Вікторія (ліцей інформаційних технологій, м. Дніпропетровськ)
 • Вірченко Світлана (гуманітарний коледж імені Івана Нечуя-Левицького, м. Богуслав)
 • Аман Ірина (Знам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Кіровоградська обл.)
 • Пристінська Марина (Новопечерська школа, м. Київ)
 • Хлівецька Алла (СЗШ № 1, м. Дніпропетровськ)
 • Мосіна Олена (дитячий будинок творчості, м. Миколаїв)

Усі десять переможців конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки, зокрема доступ до експертно-правової системи «Експертус Школа» від інформаційного спонсора конкурсу Цифрового видавництва Експертус.

Окремо було визначено номінантів конкурсу:

 • Дабдіна Олена (Харківська гімназія № 14)
 • Понежа Наталія (Першотравенська ЗОШ № 1, Дніпропетровська обл.)
 • Дацко Юлія (Скориківська ЗОШ, Тернопільська обл.)
 • Кривенко Надія (вище професійне училище № 7, м. Кременчук)

Нагороджували номінантів керівник тематичного напряму «Експертус Освіта» Цифрового видавництва Експертус Лариса Ільченко та директор видавництва «Розумники» Олександр Кохан.

Лариса Ільченко, зокрема, подякувала організатору конкурсу — компанії Майкрософт — за підтримку педагогів у розробленні та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання та запросила конкурсантів до висвітлення своїх напрацювань на шпальтах видань Цифрового видавництва Експертус, які вже стали для освітян надійним і улюбленим професійним ресурсом.

Відео освітнього порталу «Педагогічна преса».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43147

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді