ЗНО з української мови і літератури склали ті абітурієнти, результат яких становить більше 22 тестових балів.
Поріг для зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури становить 22 тестові бали. Таке рішення було прийняте сьогодні, 12 травня, на засіданні експертної комісії Українського центру оцінювання якості освіти.
Відповідно, абітурієнти, які набрали більше 22 тестових балів з ЗНО з української мови і літератури, матимуть змогу брати участь у ЗНО з інших предметів.
Також 12 травня оприлюднять результати, отримані учасниками ЗНО з української мови і літератури.
Відповідно до Плану обробки матеріалів і визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, сьогодні експертна комісія також ухвалить таблицю відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100—200 балів за виконання тесту з української мови і літератури та таблицю відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів.
Результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?