Підготовка до нового навчального року й осінньо-зимового періоду: рекомендації МОН

МОН оприлюднило рекомендаційний лист

Підготовка до нового навчального року й осінньо-зимового періоду

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Міністерство освіти і науки розмістило лист про підготовку закладів освіти до нового 2024-2025 навчального року та осінньо-зимового періоду.

З метою своєчасного та якісного прийняття в експлуатацію закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2024/25 року в умовах дії воєнного стану та віялових відключень або повного блекаута МОН пропонує: 

врахувати в роботі Інструктивно-методичні матеріали про порядок підготовки закладу освіти до нового навчального року й опалювального сезону

включати фахівців з державного нагляду (контролю) до складу комісій по прийому готовності закладу освіти до нового навчального року (за згодою)

забезпечити заклади освіти із цілодобовим перебуванням учнів / вихованців (спеціальних закладів освіти, санаторних шкіл, дитячих будинків), а також закладів та установ, що віднесені до критичної інфраструктури, генераторами, запасами пального до них, а також запасами вугілля й дров для пічного опалення тощо

врахувати в роботі рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо організації харчування в укриттях (додали до листа МОН).

МОН просить керівників закладів фахової передвищої й вищої освіти державної та комунальної форми власності, закладів дошкільної освіти компенсуючого типу (спеціальні), комбінованого типу (зі спеціальними групами) та загального розвитку із цілодобовим режимом роботи, спеціальних закладів загальної середньої освіти, санаторних шкіл і дитячих будинків до 15 червня 2024 року (а потім щомісяця до 25 числа) проінформувати МОН про наявність незалежних джерел живлення. Для цього необхідно заповнити опитувальник за посиланням.

Також МОН додало рекомендації Міністерства охорони здоров’я щодо організації харчування в закладах освіти під час воєнного стану, зокрема, в укриттях.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198618

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6256

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді