Для вихователів у дитсадках скоротять робочий час

Норма скороченого робочого часу для вихователів становитиме 30 годин на тиждень

Організація робочого періоду вихователя

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Вихователям дитячих садків планують запровадити скорочений робочий час, що становитиме 30 годин на тиждень.

Про це зазначено в законопроєкті про дошкільну освіту, який наразі готується до голосування в парламенті в другому читанні.

Такі оновлення передбачають, що вихователі матимуть скорочену тривалість робочого часу, і 30 годин на тиждень включатимуть час, необхідний для виконання ними навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності.

Окрім того, керівники та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти теж матимуть скорочену тривалість робочого часу, норма якого становитиме 36 годин на тиждень на одну тарифну ставку.

Зокрема, освітяни в дитсадках отримають щорічну основну оплачувану відпустку тривалістю 56 календарних днів.

Водночас тривалість відпустки помічників вихователів закладів дошкільної освіти становитиме 28 календарних днів.

Щодо помічників вихователів спеціальних закладів дошкільної освіти, інклюзивних, спеціальних груп інших закладів дошкільної освіти, то їм буде надано щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю 7 календарних днів.

Протягом робочого дня педагогічним працівникам дитсадків надаватиметься перерва для відпочинку й харчування тривалістю не менше 45 хвилин.

За матеріалами Освіта.юа

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30723

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10831

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65659

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді