Стратегія реформування шкільного харчування на 2023 – 2027 роки від уряду

Кабмін схвалив Стратегію реформування системи шкільного харчування на 2023 – 2027 роки

Реформа шкільного харчування в Україні

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Кабінет Міністрів погодив Стратегію реформування системи шкільного харчування на 2023 — 2027 роки. Реформа розпочалася у 2020 році з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Відповідне затвердження опублікували на сайті уряду. Робота над Стратегією розпочалася взимку 2023 року.

Метою цієї Стратегії є зміна системи організації харчування у закладах освіти та забезпечення дітей якісною та поживною їжею. Вона стане своєрідною «дорожньою картою». На її основі громади можуть розробити регіональні стратегії.

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Зокрема, зміст Стратегії передбачає план дій на 2023 — 2024 роки та пріоритетні напрями роботи до 2027 року та операційні завдання. І містить чотири стратегічні цілі реформи:

  • достатність фінансового ресурсу в замовників для закупівель харчових продуктів чи послуг;
  • відновлення та модернізація харчоблоків шкіл з використанням новітніх технологій;
  • забезпечення органів місцевого самоврядування і шкіл достатнім штатом кваліфікованих працівників;
  • свідоме обрання українцями здорового харчування.

Досягнення відповідних цілей надасть дітям можливості отримати доступ до різноманітного, збалансованого та якісного харчування у закладах освіти.

«Попри вороже вторгнення мусимо давати дітям найкраще — від освіти до харчування. Скажу навіть більше: усе це під час випробувань воєнного часу має бути ще якіснішим. Бо з цього формується стійкість. Ось чому реформа шкільного харчування, розпочата ще 2020 року, триває», — акцентувала перша леді Олена Зеленська.

За матеріалами КМУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді