Кабмін затвердив виплати 1000 грн за вакцинацію підліткам

Теми:
Підлітки зможуть скористатися програмою єПідтримка та отримати кошти від держави

Тисяча за вакцинацію підлітківДержбюджет-2022: основ­ні показники

Підлітки віком від 14 до 18 років відтепер зможуть скористатися програмою єПідтримка та отримати кошти від держави у рамках вакцинальної кампанії.

Таку інформацію наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

«Уряд сьогодні розширив ініціативу Президента. Крім стандартних цілей на спорт, кіно, театри, подорожі, кошти програми можна буде витрачати на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби», — повідомив Денис Шмигаль.

Зокрема, він зауважив, що загалом у межах єПідтримки українці вже витратили 2,3 млрд гривень.

«Ми продовжуємо працювати над подальшим розвитком програми, зокрема поширенням її дії на комунальні послуги. У найближчій перспективі також надамо можливість вакцинованим людям з інвалідністю І та ІІ групи купувати лікарські засоби», — акцентував прем’єр-міністр.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136841

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9795

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31402

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20671

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді