Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Запровадили благодійну акцію «Українським дітям – українську книгу»

Всеукраїнський день бібліотек

Акція має на меті поповнити бібліотечні фонди сучасною українською літературою. У рамках ініціативи організатори проводять заходи для популяризації читання. Акцію започаткували благодійний фонд «Здоров'я майбутнього», Держкомтелерадіо, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ України та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Методичні та дидактичні матеріали: як обрати

Школярам пропонують долучитися до флешмобу «Моя бібліотека мрії», який спрямований на візуалізацію нової бібліотеки, яка, можливо, стане проєктом справжньої книгозбірні.

Як долучитися

  • Намалювати бібліотеку (читацьку або іншу залу, полиці, працівники – усе, що вважаєте за потрібне і важливе у бібліотеці)
  • Сфотографувати або зняти відеоогляд створеної бібліотеки
  • Фото або відео разом із описом прикріпити на дошку 
  • Переглядати файли інших учасників і лайкати
  • Найактивніші та найкреативніші матимуть змогу виграти набір сучасних українських книг
  • Учасники, що додаватимуть файли, автоматично дають згоду на поширення
  • Також розміщуйте фото та відео у соціальних мережах із позначкою сторінок акції (Фейсбук – @UAbooks4UAchildren та інстаграм – @uabooks4uachildren)

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Готуємо дитину до школи за допомогою рухливих ігор

Під час рухливої гри дитина реалізує одразу два природні прагнення — гратися і постійно рухатися. Пропонуємо дві рухливі гри, які допоможуть розвинути у дитини довільність, увагу та координацію
2723

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді