У МОН розповіли про різноманітність форматів у новому навчальному році

У регіонах, де очне навчання є неможливим, знайдуть інші можливості для навчання

Формати навчання в закладах освіти

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У регіонах, де очне навчання організувати неможливо, будуть знайдені інші можливості для навчання школярів.

Відповідну інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки щодо підготовки до нового навчального року.

Як повідомляють у Міносвіти, навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2023 року, але освітній процес буде організований у трьох форматах: очному, дистанційному та змішаному.

«Ми піклуємося про забезпечення таких умов для доступу до навчального процесу, щоб життю і здоров’ю дітей та освітян нічого не загрожувало. До початку навчального року готуємо пропозиції та рішення, якими зможемо підтримати заклади освіти, освітян та дітей. У межах ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» працюємо за такими напрямами: підручники, гаджети, укриття та шкільні автобуси», — наголосили в освітньому відомстві.

Окрім того, за інформацією міністерства, з лютого 2022 року було облаштовано приблизно 68% укриттів для шкіл, садочків, ЗВО та профтехів. У садочках це 67% захисних споруд, у школах — 75%, а у профтехах та закладах вищої освіти — 85%.

«У регіонах, де очне навчання організувати неможливо, ми шукаємо інші можливості. Для онлайн-освіти вчителі вже отримали майже 96 тисяч ноутбуків, а школярі — приблизно 36 тисяч девайсів. Нині працює 60 цифрових освітніх центрів, які обладнані всім необхідним для навчання та дозвілля. Діти можуть там проводити вільний час, навчатися або спілкуватися з однолітками. Ми очікуємо, що до кінця 2023 відкриється ще 100 таких центрів, учні отримають ще 40 тисяч гаджетів та 1600 Wi-Fi роутерів в укриття», — акцентували в МОН.

За матеріалами Освіта.юа

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді