Більше 300 тисяч освітян пройшли повний курс щеплення

Теми:
В Україні повний курс щеплення від COVID-19 пройшли 308 тисяч працівників освітньої сфери

Кількість вакцинованих освітян в УкраїніЗа якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантин

308 тисяч працівників освітньої сфери в Україні отримали повний курс щеплення.

Таку інформацію на своїй сторінці Facebook повідомив голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, з посиланням на дані Ради національної безпеки і оборони.

Зокрема, він зазначив, що в Україні поступово погіршується епідеміологічна ситуація.

«Головна причина спалаху — розповсюдження штаму «Дельта». В Україні вже підтверджено приблизно 150 випадків. Останнє дослідження, проведене у Китаї, доводить: концентрація вірусу в крові інфікованої людини у випадку штаму «Дельта» у тисячу разів більша, ніж китайським штамом. Тому у хворого набагато більша ймовірність інфікувати інших людей», — наголосив голова профільного парламентського комітету.

Також він акцентував, що «Дельта» має інші симптоми — лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить, також фіксують випадки порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин і утворення гангрен.

Окрім того, зараження штамом «Дельта» підвищує ймовірність тяжкого перебігу хвороби для невакцинованого населення. Після щеплення людина переносить хворобу або безсимптомно, або у легкій формі.

«Отже, останні тенденції свідчать, що ми фактично розпочали змагання з епідемією. Або ми встигнемо вакцинувати якомога більшу частину населення, або пандемія захлесне Україну», — повідомив Михайло Радуцький.

Він також зазначив, що МОЗ робить усе можливе для того, щоб збільшувати темпи щеплення від COVID-19.

«Завдяки оперативним даним РНБО можемо відслідкувати рівень вакцинованих серед освітян та працівників критичної інфраструктури. В цілому по Україні серед працівників сфери освіти повний курс щеплення пройшли 308 тисяч осіб. Попереду Львівська (25 тисяч), Запорізька (23,5 тисяч), Харківська (17,1 тисяч). Аутсайдери — Волинська (6,8 тисяч осіб), Чернівецька (6,6 тисяч), Луганська (2,7 тисяч) та Донецька (4,5 тисячі) області», — зауважив голова Комітету з питань здоров’я нації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
46899

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді