Які завдання стоять перед новим міністром

У команди нового міністра освіти є багато завдань. Більшість з них пов’язані із повномасштабною війною.

Які завдання стоятимуть перед новим міністром

Про основні виклики говорила в ефірі «Сніданку з 1+1» співзасновниця ГО «Смарт освіта», ексрадниця міністра освіти і науки Іванна Коберник.

З перешочергових завдань – повернення міністерству лідерства у сфері освіти. 

Наступним завданням ймовірно стане розробка комплексної стратегії відбудови освіти. Йдеться в першу чергу про створення умов для навчання дітей.

Третім завданням стане налагодження постійних зв’язів і надання допомоги українським учням закордоном і на окупованих територіях.

image72
ТВОЄ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ Зараз перед кожною школою стоїть завдання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Як це зробити та що потрібно врахувати?
Самооцінювання освітньої діяльності, грунтовний аналіз, правильний вибір шляху, постановка мети, реалізація шляхів, оформлення відповідних документів допоможе вашому закладу успішно пройти інституційний аудит.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19984

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді