У 24 містах України створено центри «Вікно в Америку», які безоплатно надають безліч можливостей для вивчення англійської мови
В Україні оголошено 2016-й рік роком англійської мови. З метою вивчення та популяризації англійської мови Посольство США в Україні реалізує проект «Вікно в Америку».
У межах проекту у 24 містах України створено центри з вивчення англійської мови. У кожному центрі «Вікно в Америку» проводяться різноманітні заходи, мета яких — спілкування між українцями та носіями мови. Зокрема, у центрах регулярно проходять зустрічі з представниками посольства, науковцями програми Фулбрайт, добровольцями Корпусу Миру, американцями.
Окрім того, у межах проекту створено спеціальні курси для бійців АТО, розмовні клуби, мовні табори, семінари, вебінари та конкурси.
Центри «Вікно в Америку» функціонують на базі бібліотек у таких містах України:
- Вінниця
- Дніпропетровськ
- Житомир
- Запоріжжя
- Івано-Франківськ
- Київ
- Кіровоград
- Луцьк
- Львів
- Миколаїв
- Одеса
- Полтава
- Рівне
- Слов’янськ
- Старобільськ
- Суми
- Тернопіль
- Ужгород
- Харків
- Херсон
- Хмельницький
- Черкаси
- Чернівці
- Чернігів
Розклад подій центру «Вікно в Америку» у вашому місті можна знайти за посиланням.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?