У 24 містах України створено центри «Вікно в Америку», які безоплатно надають безліч можливостей для вивчення англійської мови
В Україні оголошено 2016-й рік роком англійської мови. З метою вивчення та популяризації англійської мови Посольство США в Україні реалізує проект «Вікно в Америку».
У межах проекту у 24 містах України створено центри з вивчення англійської мови. У кожному центрі «Вікно в Америку» проводяться різноманітні заходи, мета яких — спілкування між українцями та носіями мови. Зокрема, у центрах регулярно проходять зустрічі з представниками посольства, науковцями програми Фулбрайт, добровольцями Корпусу Миру, американцями.
Окрім того, у межах проекту створено спеціальні курси для бійців АТО, розмовні клуби, мовні табори, семінари, вебінари та конкурси.
Центри «Вікно в Америку» функціонують на базі бібліотек у таких містах України:
- Вінниця
- Дніпропетровськ
- Житомир
- Запоріжжя
- Івано-Франківськ
- Київ
- Кіровоград
- Луцьк
- Львів
- Миколаїв
- Одеса
- Полтава
- Рівне
- Слов’янськ
- Старобільськ
- Суми
- Тернопіль
- Ужгород
- Харків
- Херсон
- Хмельницький
- Черкаси
- Чернівці
- Чернігів
Розклад подій центру «Вікно в Америку» у вашому місті можна знайти за посиланням.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.