Електронна книжка щодо Базового компоненту дошкільної освіти

Поради щодо роботи за новим Базовим компонентом дошкільної освіти можна знайти в електронній книжці «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу»

12 січня 2021 року МОН затвердило Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція документа має забезпечити наступність між дошкільною освітою та НУШ. Документ заснований на компетентнісному підході, як і Державний стандарт початкової освіти.

Редакція журналу «Практика управління дошкільним закладом» підготувала електронну книжку «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу» . У е-книжці Базовий компонент дошкільної освіти подано у зручному інтерактивному форматі, у вільному доступі. За безплатним демодоступом доступні всі публікації з порадами практиків та науковців.

У книжці знайдете інформацію щодо обов’язкових результатів навчання та компетентностей дошкільнят за такими освітніми напрямами:

 • особистість дитини
 • дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
 • дитина в природному довкіллі
 • гра дитини
 • дитина в соціумі
 • мовлення дитини
 • дитина у світі мистецтва.

ЧИТАТИ КНИГУ

  Організуйте роботу за Базовим компонентом дошкільної освіти

  МОН про посібник Експертус

  «Цифрове видавництво Експертус поширює інфрмацію про Базовий компнент дошкільної освіти у новій редакції», - зазначили на офіційному сайті МОН.

  Крім того, більше дізнатися можна у публікаціях журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»:

  Також заплановано вебінар «Новий Базовий компонент дошкільної освіти — нові перспективи» на 16.03.2021.

  Статичний блок для новин

  Статті за темою

  Усі статті за темою

  Плануйте справи, щоб встигати

  Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
  2641

  Як скласти освітню програму: від теорії до практики

  Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
  24392

  Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

  Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
  31228

  Гарячі запитання

  Усі питання і відповіді