МОН: телеуроків не буде

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Телеуроків не буде, онлайн-уроки в найкращому випадку в грудні

Онлайн-сервіси для якості освітніх послуг

МОН: телеуроків не буде

Продовження Всеукраїнської школи онлайн не передбачатиме показу уроків на телебаченні. Таке повідомлення з’явилося від директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенко.

«Уряд виділив кошти, зараз буде ухвалений наказ міністерства, мають бути виконані певні процедури. МОН через Інститут розвитку освіти повинно закупити 800 таких уроків. Це не будуть телеуроки.

Будуть в комп’ютерній мережі на спеціальній платформі фрагменти уроків, які можуть бути використані дітьми і вчителями. Можна буде брати або повністю весь урок, або його окремі елементи», – розповів Кононенко.

Також директор департаменту додав, що онлайн-уроки «в найкращому випадку можемо очікувати не раніше початку грудня». Нещодавно тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що електронну освітню платформу можуть запустити до початку жовтня.

Зокрема у МОН коментували, що вважають телеуроки важливими, проте бачать у них низку недоліків та не повідомили, чи будуть їх продовжувати.

Проте у серпні Сергій Шкарлет повідомляв, що в Україні продовжать показувати телеуроки для учнів усіх класів. Про продовження телеуроків також заявляв і президент Володимир Зеленський. Але вже на початку вересня у пресслужбі МОН точно не знали, чи буде продовжено показ уроків на телебаченні.

Такий формат дистанційного навчання може бути єдиним варіантом отримання освіти для учнів, які не мають доступу до інтернету та чиї школи закривають на карантин через COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5278

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96916

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102298

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1253

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді