МОН: телеуроків не буде

Телеуроків не буде, онлайн-уроки в найкращому випадку в грудні

Онлайн-сервіси для якості освітніх послуг

МОН: телеуроків не буде

Продовження Всеукраїнської школи онлайн не передбачатиме показу уроків на телебаченні. Таке повідомлення з’явилося від директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенко.

«Уряд виділив кошти, зараз буде ухвалений наказ міністерства, мають бути виконані певні процедури. МОН через Інститут розвитку освіти повинно закупити 800 таких уроків. Це не будуть телеуроки.

Будуть в комп’ютерній мережі на спеціальній платформі фрагменти уроків, які можуть бути використані дітьми і вчителями. Можна буде брати або повністю весь урок, або його окремі елементи», – розповів Кононенко.

Також директор департаменту додав, що онлайн-уроки «в найкращому випадку можемо очікувати не раніше початку грудня». Нещодавно тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що електронну освітню платформу можуть запустити до початку жовтня.

Зокрема у МОН коментували, що вважають телеуроки важливими, проте бачать у них низку недоліків та не повідомили, чи будуть їх продовжувати.

Проте у серпні Сергій Шкарлет повідомляв, що в Україні продовжать показувати телеуроки для учнів усіх класів. Про продовження телеуроків також заявляв і президент Володимир Зеленський. Але вже на початку вересня у пресслужбі МОН точно не знали, чи буде продовжено показ уроків на телебаченні.

Такий формат дистанційного навчання може бути єдиним варіантом отримання освіти для учнів, які не мають доступу до інтернету та чиї школи закривають на карантин через COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
137613

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85817

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46622

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді